Опис проекту
Віктор Сидоренко — один зі знакових українських художників повоєнного покоління, чий проєкт «Жорна Часу» представляв Україну на 50-й Венеціанській бієнале. Художник не боїться експериментувати ані з темами, ані з матеріалами: пише станкові картини, створює масштабні скульптури, працює з відеоартом. Ушкодження, подряпини, документальні фото, білі плями під слідами інших барвистих шарів — завдяки цим характеристикам його роботи набувають позачасового ефекту. Головні теми творчості художника — формування суспільства трансгуманізму та нових соціальних субкультур, значення та цінність терміну «людина» в епоху нових цифрових метавсесвітів.

Виставка «Нульовий рік. Ідея Світла» складається виключно з нових робіт та скульптур Віктора Сидоренка. В їх основу лягли експерименти з оптикою на теми прикордонних відчуттів між реальним та зримим, фактичним і бажаним. Митець проводить свого Персонажа через терени психологічних дослідів, ірраціональних процесів та перевтілень, продовжуючи його виснажливу підготовку до того, що начебто ніколи не настає — невідворотної зустрічі з собою. Це виставка про забуту сьогодні людяність, про мистецтво комунікації та можливість дивитися на світ та інших відкритим поглядом.
ЦСМ М17Оформлення замовлення
Квиток на виставку Нульовий рік. Ідея світла.

Квиток на виставку Нульовий рік. Ідея світла.

Пільговий квиток / REDUCED TICKET

Пільговий квиток одноразового входу. Школярі, студенти та пенсіонери мають право на пільговий квиток за наявності посвідчення. / * One-time, reduced ticket Students and seniors are entitled to discounted access with a relevant document

Не вибрано білетів
Не заповнено
Не заповнено
Не заповнено
Не заповнено
Сума до сплати: 0 грн.
Ознайомитись з публічною офертою надання послуг центром сучасного мистецтва М17 можна за посиланням
Публічна оферта ЦСМ М17

Оплата можлива після заповнення всіх полів форми. У разі успішної оплати через систему LiqPay електронні квитки приходять на зазначену пошту протягом 5 хвилин.
Якщо квитків немає в папці «Вхідні», не забудьте перевірити папку «Спам».
У разі виникнення питань просимо повідомляти на e-mail: info@m17.artcult.org.ua або за телефоном +380 67 310 66 31